PROFESJONALNY DOBÓR BIELIZNY
Z DOJAZDEM DO KLIENTA

Proponujemy szeroki wachlarz usług, jak też jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania, które wynikają z potrzeb i oczekiwań naszych Klientek. Zaaranżujemy spotkanie w dowolnym miejscu i w dowolnym klimacie, aby ułatwić i uprzyjemnić wybór biustonosza. Przede wszystkim oferujemy indywidualne konsultacje z możliwością dojazdu do Klienta, a także eventy grupowe, podczas których nasze doradztwo połączymy z chwilami relaksu i rozrywki. Działamy głównie na terenie Wrocławia i okolic. Oferowane przez nas usługi z zakresu brafittingu są bezpłatne. Poniesiesz jedynie koszt wybranej przez siebie bielizny bądź przygotowania spotkania.

umów się na indywidualne konsultacje

BABSKIE WIECZORY
WIECZORY PANIEŃSKIE

Brafitting to doskonałe urozmaicenie każdej imprezy. Pokaz bielizny i konsultacja z ekspertem bez wątpienia zainteresuje każdą kobietę, a szczególnie grupę zaprzyjaźnionych pań, które spotkały się w kameralnej atmosferze. Tym sposobem nie tylko urozmaicą sobie wieczór, ale także skorzystają z cennych porad i niedostępnej na co dzień wiedzy. Jeśli szukasz sposobu na zaskakujący element eventu dla przyszłej panny młodej – właśnie trafiłaś na doskonały pomysł!

zarezerwuj sobie termin

„BABSKIE” WIECZORKI
Z BRAFITTINGIEM

Spotkanie z gronem przyjaciółek to idealny moment na to, aby nie tylko wymienić się opiniami o bieliźnie, ale także zyskać cenną wiedzę na jej temat. Wspólne plotkowanie wzbogacone poradami specjalisty z pewnością zaowocuje na przyszłość. Swoje poglądy warto bowiem skonfrontować z brafitterką, a przy tym dobrze się bawić, przymierzać, pokazywać się innym i przetestować proponowane rozwiązania na własnej skórze. W końcu na rozmowę o naprawdę kobiecych sprawach nic nie nadaje się lepiej niż „babskie” towarzystwo.

zaproś mnie na babskie spotkanie

KONSULTACJE W KLUBACH FITNESS
CZYLI DOBÓR BIELIZNY SPORTOWEJ

Każda z nas chce zadbać o idealną sylwetkę i pozbyć się zbędnych kilogramów. Podczas wysiłku fizycznego warto jednak pamiętać nie tylko o spalaniu kalorii, ale także o prawidłowym podtrzymaniu piersi. Ma to wpływ zarówno na komfort, jak i efektywność naszych ćwiczeń. Dlatego kluby fitness zachęcamy do organizacji spotkań brafittingowych – czy to w ramach własnej promocji, czy też po prostu w celu urozmaicenia Klientkom czasu i zapewnieniu im lepszej edukacji.

zaproś mnie do swojego klubu fitness

BRAFITTING
NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w naszym życiu, podczas którego chcemy zabłysnąć atrakcyjnym wyglądem, a przy tym czuć się pewnie i komfortowo. Aby nic nie zakłóciło naszego szczęścia, warto zadbać nawet o drobne detale. Jednym z nich jest prawidłowo dobrana bielizna. Indywidualne konsultacje z brafitterką nie tylko ułatwią decyzję o kroju czy kolorze biustonosza, ale także jego idealnym dopasowaniu do naszego ciała i naszej ślubnej kreacji. Osiągniesz dzięki temu swój upragniony cel – olśniewać w każdym calu i w każdej chwili. Także podczas tej wyjątkowej nocy poślubnej.

umów się ze mną w wybranym salonie

KONSULTACJE DLA PRZYSZŁYCH MAM
I KOBIET W OKRESIE KARMIENIA

Macierzyństwo to wyjątkowy czas. Wymaga on jednak od nas wielu wyrzeczeń. Aby nie dać się całkowicie pochłonąć rodzicielskim obowiązkom i zaspokoić własne potrzeby, warto umówić się na spotkanie z brafitterką. Nie musimy w tym celu opuszczać domu i szukać opiekunki dla naszej pociechy. Ekspert od brafittingu pozwoli nam zadbać o swoje piersi podczas tego szczególnego okresu w dowolnie wybranym przez nas miejscu. A nawet z dzieckiem na rękach.

umów się na indywidualne konsultacje

SPOTKANIA BRAFITTINGOWE
DLA PRACOWNIKÓW FIRM

Spotkania brafittingowe dla pracowników firm Warto podnosić swoje kompetencje nie tylko na zawodowej płaszczyźnie. Jeśli szukasz sposobu na zapewnienie damskiej części swojej kadry niezapomnianych chwil edukacji i rozrywki, właśnie go znalazłeś. Spotkanie z brafitterką łączy walory rozrywkowe i praktyczne. Aż 80% pań nosi niewłaściwie dobrany biustonosz, bez wątpienia większość z nich doceni więc fachowe doradztwo. Ponadto podniesiesz komfort ich pracy i satysfakcję z własnego wyglądu. Pomyśl o tym bez względu na branżę, w jakiej działasz i bez zastanowienia skuś się na taką formę spotkania.

zaproś mnie do swojej firmy

BRAFITTERKA NA POKAZIE MODY
I NA SESJI ZDJĘCIOWEJ

Posiadamy także osobny asortyment bielizny, która jest przeznaczona wyłącznie do wypożyczenia na pokazy mody czy sesje fotograficzne. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z modnymi fasonami, które doskonale podkreślą walory wizualne modelek.

zapraszam do kontaktu
Jestem brafitterką - sprawię,
że będziesz pewna siebie
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MNIE